Osiedle Złoty Pociąg

Adres: ul. Polna - Dobrzykowice Miejscowość: Dobrzykowice
Contact Property

Property Information

Opis inwestycji

Sprzedane - Dom A lok. 1 Sprzedane - Dom A lok. 2 Wolne - Dom B lok. 3 Wolne - Dom B lok. 4 Wolne - Dom C lok. 5 Wolne - Dom C lok. 6 Wolne - Dom D lok. 7 Wolne - Dom D lok. 8 Wolne - Dom E lok. 9 Wolne - Dom E lok. 10 Wolne - Dom F lok. 11 Wolne - Dom F lok. 12 Wolne - Dom G lok. 13 Wolne - Dom G lok. 14 Wolne - Dom H lok. 15 Wolne - Dom H lok. 16 Wolne - Dom I lok. 17 Wolne - Dom I lok. 18 Wolne - Dom J lok. 19 Wolne - Dom J lok. 20 Wolne - Dom K lok. 21 Wolne - Dom K lok. 22 Wolne - Dom L lok. 23 Wolne - Dom L lok. 24 Wolne - Dom M lok. 25 Wolne - Dom M lok. 26 Sprzedane - Dom N lok. 27 Sprzedane - Dom N lok. 28

Instalacja fotowoltaiczna

Każdy dom posiada instalację fotowoltaiczną.

Standard wykończenia

Cała inwestycja wykonana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim.

Opis inwestycji

Osiedle Złoty Pociąg to projekt zlokalizowany na przedmieściach Wrocławia w Dobrzykowicach, w miejscu pozwalającym cieszyć się urokami życia poza dużą aglomeracją, w ciszy oraz spokoju.

28 rozkładowych domków w zabudowie szeregowej, o atrakcyjnej powierzchni ok. 90,30 mkw – strych, przed domem miejsce postojowe i ogródek o powierzchni aż 80 mkw…

O wygląd inwestycji zadbała renomowana pracownia projektowa DIA architekci, co oprócz ekskluzywnego wyglądu osiedla gwarantuje również rozkładowy układ każdego domu. W salonie odnajdziemy spokój przy cieple kominka, relaksując się w chłodny zimowy wieczór z filiżanką ciepłego kakao, zaś latem z salonu możemy wyjść bezpośrednio do własnego ogrodu, aby nacieszyć się słońcem oraz śpiewem ptaków. Zarówno salon jak i ogródek znajdują się od strony południowej co pozwoli przyszłym mieszkańcom cieszyć się słońcem przez cały dzień. Na parterze zaprojektowaliśmy również przestronny przedpokój z miejscem na obszerną szafę, toaletę z schowkiem, aneks kuchenny połączony z salonem, który daje możliwość wydzielenia odrębnej kuchni. Po wejściu po schodach otwiera się przestrzeń pierwszego piętra w skład, której wchodzą trzy rozkładowe sypialnie.

Oddzielenie strefy dziennej na parterze od strefy sypialnej na górze jest świadomym zabiegiem dewelopera mającym na celu zadbanie przede wszystkim o Państwa komfort i wygodę.

Osiedle Złoty Pociąg to również ekskluzywny, wysoki standard wykończenia. Domy zostaną oddane z pełną infrastrukturą wraz z elementami małej architektury. Wszystkie domy będą wyposażone w przestronne 3 szybowe okna, które zapewnią bardzo duże nasłonecznienie o każdej porze roku, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne na parterze. To nie wszystko! Dodatkowo każdy dom zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe w strefie przedpokoju, łazienek oraz kuchni, które pozwolą dowolnie zagospodarować mieszkanie nie ograniczając jego przestrzeni. Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych zostaną zastosowane materiały, które podkreślą wyjątkowość inwestycji i nadadzą lekkości bryle budynku. W skład zagospodarowania terenu osiedla planujemy wykonać również plac zabaw, miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Dodatkowo dojazd do naszego osiedla odbywać się będzie drogą asfaltową.

Dzięki współpracy z renomowanymi projektantami wnętrz oraz producentami materiałów wykończeniowych istnieje również możliwość wykończenia lokali pod klucz.

Złoty Pociąg to inwestycja, która wypełni lukę na wrocławskim rynku nieruchomości oferując nowe domy o niewielkiej powierzchni o podwyższonym standardzie blisko ścisłego centrum Wrocławia. Jest to świetna alternatywa dla zwykłego mieszkania Wrocławia. Dodatkowo wybrana lokalizacja zapewnia mieszkańcom ciszę i relaks każdego dnia.

Nie czekaj! Przyjedź i przekonaj się sam!

Lokalizacja

Osiedle Złoty Pociąg w Dobrzykowicach to przede wszystkim świetna lokalizacja. Inwestycja położona jest z dala od głównej drogi, co umożliwia korzystanie z uroków cichej i spokojnej okolicy, 
Złoty Pociąg to także szybki dojazd w każde miejsce we Wrocławiu. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 7 min pieszo od inwestycji, zaś dojazd do centrum samochodem zajmie do 30 min…

W niedalekiej okolicy znajduje się również Wschodnia Obwodnica Wrocławia, którą bez problemu dojedziemy w okolice Jagodna (40 min.) , ul Krakowskiej (20 min.) czy na przykład Siechnic.

W bezpośrednim otoczeniu znajdują się również liczne sklepy oraz restauracje (do 300 m.), a także szkoła, przedszkole (900 m .), kościół (350 m.) i punkty usługowe. Różnorodne formy rekreacji i sportu zapewnia pobliskie tereny rekreacyjne, w tym. min. korty tenisowe.

Dobrzykowice to również kultura. To tu w latach 1966–1976 kręcono sceny do filmowej trylogii: Sami swoi, Nie ma mocnych i Kochaj albo rzuć. Tu znajdują się słynne zagrody Kargula i Pawlaka.
Festyny Sami Swoi (foto). Sami Swoi Nie ma mocnych.

Warto zwrócić uwagę na zabytkowy kościół NMP z połowy XVII wieku.

Inwestycja zakończenia

Postępy prac:

Amenities

AC
Clinic
Fencing
Internet
Park
School

pl_PLPolish
pl_PLPolish