Perzów zacisze

Adres: Perzów osiedle Miejscowość:
Contact Property

Property Information

Opis inwestycji

Standard wykończenia

Cała inwestycja wykonana jest w standardzie deweloperskim, podwyższonym.

Opis inwestycji

Osiedle Perzów Zacisze to projekt zlokalizowany na obrzeżu miejscowości Perzów, w miejscu pozwalającym cieszyć się urokami życia poza dużą aglomeracją, w ciszy oraz spokoju.

W skład inwestycji wchodzą cztery w pełni rozkładowe, parterowe domy o powierzchni ponad 100 mkw. Każdy z domów położony jest na działce o powierzchni aż 1.000 mkw.

Cechą wyróżniającą domy jest wyjątkowa architektura. Domy zostały zaprojektowane oraz wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły i estetykę. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będą 3 duże sypialnie, salon z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, łazienka, osobna ubikacja oraz pomieszczenie techniczne.

Projektując powyższy układ mieliśmy na celu zadbanie przede wszystkim o Państwa komfort i wygodę.

Osiedle Perzów Zacisze to również ekologia. Każdy z domów wyposażony jest w pompę ciepła, a także 3 szybowe okna, które zapewnią bardzo duże nasłonecznienie o każdej porze roku, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne na parterze. To nie. Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych zostaną zastosowane materiały, które podkreślą wyjątkowość inwestycji i nadadzą lekkości bryle budynku.

Dzięki współpracy z renomowanymi projektantami wnętrz oraz producentami materiałów wykończeniowych istnieje również możliwość wykończenia lokali pod klucz.

Nie czekaj! Przyjedź i przekonaj się sam!

Lokalizacja

Perzów Zacisze to również świetna lokalizacja. Inwestycja położona jest z dala od głównej drogi, co umożliwia korzystanie z uroków cichej i spokojnej okolicy, z drugiej strony bliskość drogi S8 to także szybki dojazd w każde miejsce.

Termin zakończenia

IVQ 2020

Opis inwestycji

Postęp prac

Amenities

AC
Clinic
Fencing
Internet
Park
School

pl_PLPolish
pl_PLPolish