Osiedle Dębowe Podwale

Adres: ul. Podwale Miejscowość: Kamieniec Wrocławski
Contact Property
  • Sprzedane

Property Information

Opis inwestycji

Standard wykończenia

Osiedle budujemy z najwyższej jakości materiałów.

Ściany zewnętrzne stawiamy z gazobetonu o grubości 24 cm., które docieplamy styropianem o grubości 15 cm., pokrycie dachu wykonujemy z dachówki, dach również docieplamy wełną 25cm, granitowe parapety. Między poszczególnymi domami stosujemy dodatkowe wyciszenie. Na podjazdach kładziemy kostkę brukową, ogrodzenie wykonujemy z metalowych przęseł, układamy trawę z rolki, realizujemy zagospodarowanie zielenią w częściach wspólnych. Stan deweloperski obejmuje instalacje: elektryczną w tym TV (kompletny osprzęt), wodną i kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami w pomieszczeniach, w których nie ma instalacji ogrzewania podłogowego. Na ścianach tynki gipsowe, na podłodze posadzka, ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach, schody betonowe. Okna trzyszybowe o współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,7 W/(m2K), które pozwalają obniżyć zużycie energii nawet o 80%. Rolety elektryczne na parterze.

Opis inwestycji

Osiedle Dębowe Podwale to projekt zlokalizowany w miejscu pozwalającym cieszyć się przepięknym widokiem na rzekę. Jest to inwestycja, która wypełni lukę na wrocławskim rynku nieruchomości oferując nowe domy o niewielkiej powierzchni w zabudowie segmentowej o podwyższonym standardzie blisko ścisłego centrum Wrocławia. Wybrana lokalizacja zapewnia mieszkańcom ciszę i relaks każdego dnia.

Wnętrze osiedla zostało zagospodarowane niską zielenią oraz miejscem do wypoczynku dla mieszkańców.

Na całość osiedla składać się będzie dwanaście dwupoziomowych budynków w zabudowie segmentowej. Każdy lokal stanowi dwupoziomowy dom o pow. ok. 80 m2, które umożliwiają ich nabywcom łatwą aranżację.

Na parterze zaprojektowaliśmy przestronny przedpokój z miejscem na obszerną szafę, toaletę z schowkiem, aneks kuchenny połączony z salonem, który daje możliwość wydzielenia odrębnej kuchni.

W salonie odnajdziemy spokój przy cieple kominka, z salonu możemy także wyjść bezpośrednio do własnego ogrodu. Na piętrze zaś pozostały nam trzy pomieszczenia do dowolnej adaptacji oraz bardzo duża łazienka.

Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych zostaną zastosowane materiały, które podkreślą wyjątkowość inwestycji i nadadzą lekkości bryle budynku.

Osiedle zostanie oddane z pełną infrastrukturą wraz z elementami małej architektury.

Do każdego lokalu zostało przypisane miejsce postojowe oraz ogródek o różnej powierzchni.

Wszystkie lokale będą wyposażone w przestronne okna niemieckiej firmy Schüco, które zapewnią bardzo duże nasłonecznienie o każdej porze roku, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne na parterze.

Dodatkowo każdy lokal zostanie wyposażony w ogrzewanie podłogowe w strefie przedpokoju, łazienek oraz kuchni, które pozwolą dowolnie zagospodarować mieszkanie nie ograniczając jego przestrzeni.

Dzięki współpracy z renomowanymi projektantami wnętrz oraz producentami materiałów wykończeniowych istnieje możliwość wykończenia lokali pod klucz.

Lokalizacja

Osiedle Dębowe Podwale położone jest w Kamieńcu Wrocławskim. Do naszego osiedla możemy dojechać na wiele sposobów, mijając po drodze sklepy, aptekę, przychodnię, pocztę, szkołę, przedszkole.

W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe. Rozbudowywana obwodnica wschodnia Wrocławia ułatwia komunikację z każdą częścią Wrocławia.

W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowana jest ścieżka rowerowa będąca częścią lokalnych szlaków turystycznych prowadzących do samego centrum Wrocławia.

Osiedle Dębowe Podwale położone jest w spokojnym miejscu, co zachęci z pewnością do codziennych spacerów, wypraw rowerowych oraz innych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych min. Lasu Strachocińskiego, jeziora Bajkał zapewnią rozmaite formy odpoczynku i nową jakość codziennego życia.

Doskonała lokalizacja sprawia, że nie czujemy zgiełku miasta, jednak w każdej chwili możemy skorzystać z jego walorów, ponieważ od Rynku Wrocławia dzieli nas zaledwie 14 km.

Amenities

AC
Clinic
Fencing
Internet
Park
School

pl_PLPolish
pl_PLPolish